System Standard

Home/System Standard
System Standard2023-10-09T15:08:51+00:00

Standard to system przeznaczony do hydromasażu, który bazuje na sterowaniu elektronicznym. Oprócz tego posiada on 12 dysz powietrznych z wylotem peryferyjnym, które pozwalają w pełni dostosować masaż do swoich potrzeb. Wszystko to sprawia, że system Standard będzie idealny dla użytkowników, którzy poszukują wysokiej jakości masażu w korzystnej cenie.

Zalety elektronicznego systemu sterowania

Elektroniczne systemy sterowania w wannach mają kilka zalet w porównaniu do systemów sterowania ręcznego. Po pierwsze, są o wiele bardziej dokładne i wydajne, pozwalając użytkownikom na precyzyjną regulację temperatury i ciśnienia wody w wannie. Dodatkowo, elektroniczne systemy sterowania są zazwyczaj łatwiejsze w instalacji niż ręczne, co czyni je idealnymi dla tych, którzy chcą szybko i łatwo korzystać z wanny przeznaczonej do masażu. Co więcej, wiele elektronicznych systemów sterowania posiada wbudowane funkcje bezpieczeństwa, które wyłączają zasilanie, jeśli temperatura lub ciśnienie przekroczy określony poziom.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Ok