System Master

Home/System Master
System Master2023-10-09T15:08:23+00:00

Master to system przeznaczony do hydromasażu, który bazuje na sterowaniu elektronicznym. Oprócz tego posiada on 12 dysz powietrznych z regulacją punktową, które pozwalają w pełni dostosować masaż do indywidualnych potrzeb. Wszystko to sprawia, że system Master będzie idealny dla użytkowników, którzy poszukują masażu i wanny najwyższej jakości. Oferuje on zarówno masaż za pomocą wody, jak i powietrza, a także komfort użytkowania dzięki sterowaniu elektronicznemu.

Dodatkowe wyposażenie systemu Master

System Master oferuje również dodatkowe wyposażenie. Należy do niego przelew automatyczny oraz stelaż wzmacniający. Oprócz tego w jego skład wchodzi oświetlenie koloroterapii, czyli ledowe oświetlenie zmieniające barwy, które dodatkowo zwiększa korzyści z kąpieli w wannie przeznaczonej do masażu. Wybierz system Master i ciesz się relaksującym masażem w zaciszu własnego domu.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Ok