Baseny i wanny SPA

Home/Baseny i wanny SPA
Baseny i wanny SPA2023-12-08T14:26:56+00:00

Nasza Firma od wielu lat zajmuje się budową basenów, brodzików dla dzieci i wanien SPA. Stosujemy baseny poliestrowe. Zapewniamy profesjonalny serwis i fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego basenu i osprzętu. Gwarantujemy indywidualne podejście i wsłuchujemy się w oczekiwania Klienta. Posiadamy referencje ośrodków wypoczynkowych jak i uznanie klientów indywidualnych.

Poznaj zalety basenów ogrodowych SPA

Baseny SPA ogrodowe to wspaniały sposób na zadbanie o zdrowie i relaks. Oferują wiele korzyści, w tym poprawę sprawności fizycznej, a także polepszenie samopoczucia. Mogą być wykorzystywane do różnych aktywności, z których najważniejszą jest pływanie, a także ćwiczenia w wodzie. Oprócz tego można korzystać z relaksujących masaży, szczególnie jeśli wybierze się basen z hydromasażem.

Baseny ogrodowe z hydromasażem

Baseny ogrodowe z hydromasażem oferują unikalne połączenie dysz masujących i hydroterapii, dzięki czemu można liczyć na terapeutyczne działania, które z pewnością sprawi, że poczujesz się odświeżony i zrelaksowany. Bez względu na to, czy szukasz ucieczki od zgiełku codziennego życia, czy też ożywczego treningu, basen ogrodowy z hydromasażem może zapewnić jedno i drugie. Ogrodowa wanna z hydromasażem to doskonały sposób, aby cieszyć się luksusem SPA bez wychodzenia z domu. Dysze masujące zostały zaprojektowane tak, aby oddziaływać na konkretne obszary ciała, przynosząc ulgę w napięciu i bólu mięśni. Hydroterapia pomaga poprawić krążenie, zmniejszyć stres i zwiększyć relaks. Dzięki różnorodności stylów, rozmiarów i dostępnych funkcji, możesz dostosować swój basen lub wannę SPA ogrodową do indywidualnych potrzeb.

Wanna jacuzzi ogrodowa sposobem na relaks

Wanna jacuzzi ogrodowa podobnie jak wanna z chromoterapią to również doskonały sposób na relaks i poprawę dobrego samopoczucia. Ciepła woda w wannach SPA pomaga zmniejszyć poziom stresu poprzez zwiększenie przepływu krwi w całym ciele. Pomaga ona również zmniejszyć ból i sztywność stawów. Dodatkowo, szum wody może pomóc w stworzeniu uspokajającej atmosfery, która której można liczyć na zredukowanie stresu. Dodatkowo, luksusowy design wanien jacuzzi ogrodowych dodaje odrobinę elegancji do każdego miejsca na zewnątrz, czyniąc je idealną przestrzenią do przyjmowania gości lub po prostu relaksu jedynie we własnym towarzystwie.

Rodzaje basenów i wanien SPA

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych typów basenów i wanien SPA. Baseny występują w różnych kształtach i rozmiarach. Niektóre modele posiadają wbudowane siedzenia i inne elementy dla zwiększenia komfortu. Mogą być one wyposażone także w oświetlenie LED, dzięki czemu można liczyć na koloroterapię i doskonałe efekty wizualne. Dodatkowo, baseny i wanny SPA mogą różnić się od siebie ilością dysz masujących, dzięki czemu można wybrać produkt, który najlepiej spełni indywidualne oczekiwania.

Jak wybrać basen ogrodowy z hydromasażem?

Przy wyborze basenu ogrodowego z hydromasażem lub wanny czy jacuzzi SPA istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę. Rozmiar jest ważnym z nich, ponieważ basen lub wanna musi pasować do przestrzeni ogrodu. Należy również rozważyć rodzaj dysz, które są dostępne, ponieważ różne modele oferują różne poziomy intensywności. Ważną kwestią jest także sposób sterowania. Niektóre modele mogą być wyposażone w sterowanie elektroniczne, co zapewnia najwyższy poziom komfortu podczas korzystania z basenu czy wanny. Dodatkowo, przy podejmowaniu decyzji należy wziąć pod uwagę koszt instalacji i konserwacji.

Poznaj nasze produkty

Oferujemy dwa modele w różnej kolorystyce. Umożliwiamy indywidualny dobór wyposażenia i rozmieszczenia dysz, a także dowóz, montaż i późniejszy profesjonalny serwis.

Wyposażenie:

 • sterowanie pneumatyczne
 • 6 dysz euro po bokach
 • dopowietrzacz hydromasażu
 • pompa o zwiększonej przepustowości wody
 • regulacja intensywności masażu
 • stelaż
 • filtracja piaskiem kwarcowym
 • podgrzewanie wody

Opcje dodatkowe:

 • 3 x oświetlenie led koloroterapia
 • skimer + zbiornik wyrównawczy (wanna przelewowa)
 • masaż powietrzny 20 dysz z wylotem peryferyjnym
 • dodatkowe dysze hydromasażu
 • sterowanie elektroniczne

Wybierz wanny i baseny z hydromasażem i ciesz się zasłużonym relaksem we własnym ogrodzie!

dziecko w brodziku
brodzik dla dzieci
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Ok